Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 250 TL Starting Bid: 250 TL Estimated: TL Losing Winning

Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası

Eski Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası, elektirikli, 50 cm, çalışabilir, alttaki ampulü değiştirmek gerek.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 • Lots
 • Winnings
 • Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası-Eski Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası, elektirikli, 50 cm, çalışabilir, alttaki ampulü değiştirmek gerek.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası-Eski Noel Baba Formunda Işıklı Gece Lambası, elektirikli, 50 cm, çalışabilir, alttaki ampulü değiştirmek gerek.

  TLSold
 • Tahta İpli Oyuncak-Tahta, İpli, kız çocuk formunda eski oyuncak, 14 cm, temiz.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Tahta İpli Oyuncak-Tahta, İpli, kız çocuk formunda eski oyuncak, 14 cm, temiz.

  TLSold
 • Kurmalı Tavuk Formunda Teneke Oyuncak-Kurmalı Tavuk Formunda Teneke eski oyuncak, 8 cm, çalışır durumda fakat kurma kolu eksiktir, iyi durumda.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Kurmalı Tavuk Formunda Teneke Oyuncak-Kurmalı Tavuk Formunda Teneke eski oyuncak, 8 cm, çalışır durumda fakat kurma kolu eksiktir, iyi durumda.

  TLSold
 • ORİJİNAL KUTUSUNDA TENEKE OYUNCAK SPOR ARABA-Orijinal kutusunda, teneke Rus yapımı eski oyuncak spor araba, 10 cm, kırığı, çizği yok, çok temiz.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ORİJİNAL KUTUSUNDA TENEKE OYUNCAK SPOR ARABA-Orijinal kutusunda, teneke Rus yapımı eski oyuncak spor araba, 10 cm, kırığı, çizği yok, çok temiz.

  TLSold
 • TENEKE, RUS YAPIMI, ESKİ, ROKET OYUNCAK-Teneke, Rus yapımı, eski roket formunda oyuncak, bir tekerleği eksik, onun dışında çok temiz durumda, 15 cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  TENEKE, RUS YAPIMI, ESKİ, ROKET OYUNCAK-Teneke, Rus yapımı, eski roket formunda oyuncak, bir tekerleği eksik, onun dışında çok temiz durumda, 15 cm.

  TLSold
 • ROMANYA EL BOYAMALI ESKİ TAHTA KADIN FİGÜRÜ-El Boyamalı, tahta kadın figürü, Romanya kağıt etiket damgalı, temiz durumda, 12 cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ROMANYA EL BOYAMALI ESKİ TAHTA KADIN FİGÜRÜ-El Boyamalı, tahta kadın figürü, Romanya kağıt etiket damgalı, temiz durumda, 12 cm.

  TLSold
 • ESKİ TAHTA LOKOMOTİF OYUNCAK-Eski Tahta Lokomotif Oyuncak, 8 cm, temiz durumda.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ESKİ TAHTA LOKOMOTİF OYUNCAK-Eski Tahta Lokomotif Oyuncak, 8 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • HERCULES HYDRA DISNEY-Hercules, Hydra Monster, Disney, 1997, Mc Donalds Happy Meal serisinden, temiz durumda.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  HERCULES HYDRA DISNEY-Hercules, Hydra Monster, Disney, 1997, Mc Donalds Happy Meal serisinden, temiz durumda.

  TLSold
 • KURMALI ÇALIŞIR DURUMDA TENEKE ESKİ OYUNCAK TANK-Kurmalı çalışır durumdadır, teneke, eski oyuncak tank, China yapımı, çok temiz durumda, 15x9 cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  KURMALI ÇALIŞIR DURUMDA TENEKE ESKİ OYUNCAK TANK-Kurmalı çalışır durumdadır, teneke, eski oyuncak tank, China yapımı, çok temiz durumda, 15x9 cm.

  TLSold
 • TENEKE YARIŞ ARABASI-Teneke, yarış arabası, eski oyuncak, iyi durumda, 14 cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  TENEKE YARIŞ ARABASI-Teneke, yarış arabası, eski oyuncak, iyi durumda, 14 cm.

  TLSold
 • TENEKE HAYVAN AMBULANSI (VETERİNER) ESKİ OYUNCAK-Teneke Veteriner, hayvan ambulansı, eski oyuncak, çok temiz, Sovyet Rus.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  TENEKE HAYVAN AMBULANSI (VETERİNER) ESKİ OYUNCAK-Teneke Veteriner, hayvan ambulansı, eski oyuncak, çok temiz, Sovyet Rus.

  TLSold
 • 3'LÜ TENEKE ARABA-3 Araba birlikte, Sovyet Rus yapımı, teneke arabalar, çok temiz.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  3'LÜ TENEKE ARABA-3 Araba birlikte, Sovyet Rus yapımı, teneke arabalar, çok temiz.

  TLSold
 • EL BOYAMASI TAHTA AT FİGÜRÜ-Eski tahta at, geleneksel boyama ile el ile boyanmış, iyi durumda, tek boynuzlu ata benziyor, Rus

  Lot No: 13

  Lot: 13

  EL BOYAMASI TAHTA AT FİGÜRÜ-Eski tahta at, geleneksel boyama ile el ile boyanmış, iyi durumda, tek boynuzlu ata benziyor, Rus

  TLSold
 • MERCEKLİ, DÖNER MEKANİZMALI ESKİ OYUNCAK-Dönen mekanizmasında renkli taşlar var, üçgen mercek ile taşlara bakılıyor, farklı görüntüler yakalanıyor, eski oyuncak, çok iyi durumda.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  MERCEKLİ, DÖNER MEKANİZMALI ESKİ OYUNCAK-Dönen mekanizmasında renkli taşlar var, üçgen mercek ile taşlara bakılıyor, farklı görüntüler yakalanıyor, eski oyuncak, çok iyi durumda.

  TLSold
 • TAHTA EL BOYAMASI PALYAÇO KUKLA-Tahta, El Boyaması Palyoça Kukla, İpleri ve tutacağı dahil ve düzgün durumdadır, palyaçonun boyu 23 cm, iyi durumdadır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  TAHTA EL BOYAMASI PALYAÇO KUKLA-Tahta, El Boyaması Palyoça Kukla, İpleri ve tutacağı dahil ve düzgün durumdadır, palyaçonun boyu 23 cm, iyi durumdadır.

  TLSold
 • ESKİ NOEL BABA FİGÜRÜ-Noel Baba, eskidir, çok temiz, çok güzel yapılmış, çuvalında ve elindeki ayrıntılara kadar titizlikle yapılmış, kıyafeti yündür, 30 cm civarındadır.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ESKİ NOEL BABA FİGÜRÜ-Noel Baba, eskidir, çok temiz, çok güzel yapılmış, çuvalında ve elindeki ayrıntılara kadar titizlikle yapılmış, kıyafeti yündür, 30 cm civarındadır.

  TLSold
 • 2'Lİ SOVYET RUS YAPIMI TENEKE SİRK ARABASI-Sirk Arabası, Sovyet Rus yapımı, eklenenip, çıkarılabilir 2 parça çok temiz durumda teneke sirk arabası.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  2'Lİ SOVYET RUS YAPIMI TENEKE SİRK ARABASI-Sirk Arabası, Sovyet Rus yapımı, eklenenip, çıkarılabilir 2 parça çok temiz durumda teneke sirk arabası.

  TLSold
 • 4'LÜ TAHTA OYUNCAK LOTU-4 Adet ipli ve tahta oyuncak birlikte, eski, sarı armut formundaki oyuncağın çok az boyaları sökülmüş, onun dışındakiler iyi durumda, ayrıca boncukludurlar.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  4'LÜ TAHTA OYUNCAK LOTU-4 Adet ipli ve tahta oyuncak birlikte, eski, sarı armut formundaki oyuncağın çok az boyaları sökülmüş, onun dışındakiler iyi durumda, ayrıca boncukludurlar.

  TLSold
 • 3'LÜ İPLİ TAHTA OYUNCAK LOTU-3 Adet İpli ve tahta oyuncak birlikte, biri tilki, biri palyaço, bir diğeri pinokyo formundadır, temiz durumdalar, eski oyuncak lotu.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  3'LÜ İPLİ TAHTA OYUNCAK LOTU-3 Adet İpli ve tahta oyuncak birlikte, biri tilki, biri palyaço, bir diğeri pinokyo formundadır, temiz durumdalar, eski oyuncak lotu.

  TLSold
 • KURMALI OYUNCAK ÖĞRENCİ OTOBÜSÜ-Kurmalı oyuncak öğrenci otobüsü, Sovyet Rus (?), kurma kolu eksiktir, 8 cm, temiz durumda.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  KURMALI OYUNCAK ÖĞRENCİ OTOBÜSÜ-Kurmalı oyuncak öğrenci otobüsü, Sovyet Rus (?), kurma kolu eksiktir, 8 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • KURMALI TENEKE DAVULCU PANDA OYUNCAK-Kurmalı Teneke Davulcu Panda Oyuncak, çok temiz, çalışır durumda, orijinal kutusunda, 12 cm, çok temiz eski oyuncak.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  KURMALI TENEKE DAVULCU PANDA OYUNCAK-Kurmalı Teneke Davulcu Panda Oyuncak, çok temiz, çalışır durumda, orijinal kutusunda, 12 cm, çok temiz eski oyuncak.

  TLSold
 • KURMALI TENEKE ZIPLAYAN KURBAĞA-Kurmalı Teneke Zıplayan Kurbağa Oyuncak, orijinal kutusunda, çok temiz, 7 cm, çalışır durumda.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  KURMALI TENEKE ZIPLAYAN KURBAĞA-Kurmalı Teneke Zıplayan Kurbağa Oyuncak, orijinal kutusunda, çok temiz, 7 cm, çalışır durumda.

  TLSold
 • 1970'LER ARABALI VAPUR-1970'ler Arabalı vapur, ufak tefek eksikleri var, Alman ürünü olduğunu sanıyoruz, 44 cm, meraklısı için iyi durumda.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  1970'LER ARABALI VAPUR-1970'ler Arabalı vapur, ufak tefek eksikleri var, Alman ürünü olduğunu sanıyoruz, 44 cm, meraklısı için iyi durumda.

  TLSold
 • OYUNCAK FORMULA ARABA-Formula Oyuncak Araba, çok temiz durumda, cam kısmı eksik, iyi durumda.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  OYUNCAK FORMULA ARABA-Formula Oyuncak Araba, çok temiz durumda, cam kısmı eksik, iyi durumda.

  TLSold
 • TÜRK ORDUSU KURŞUN ASKER SETİ-Türk Ordusu Kurşun Asker Seti, Types of the Turkish Army, tasarım ve modeller birinci sınıf İngiliz Yapımı, IC Baillie, Üretici firma artık yok, çok temiz orijinal kutusunda.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  TÜRK ORDUSU KURŞUN ASKER SETİ-Türk Ordusu Kurşun Asker Seti, Types of the Turkish Army, tasarım ve modeller birinci sınıf İngiliz Yapımı, IC Baillie, Üretici firma artık yok, çok temiz orijinal kutusunda.

  TLSold
 • 12'Lİ LEVENDLER-12'li Levendler Seti, kurşun değil, rezin gibi bir malzemeden yapılmış, çok temiz durumdalar, 12 adet birlikte.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  12'Lİ LEVENDLER-12'li Levendler Seti, kurşun değil, rezin gibi bir malzemeden yapılmış, çok temiz durumdalar, 12 adet birlikte.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES PANZER IV TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Panzer IV Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  CORGI FIGHTING MACHINES PANZER IV TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Panzer IV Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES CHURCHILL TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Churchill Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  CORGI FIGHTING MACHINES CHURCHILL TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Churchill Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES 4x4 UTILITY (JEEP)-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, 4x4 Utility (Willys Jeep) İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  CORGI FIGHTING MACHINES 4x4 UTILITY (JEEP)-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, 4x4 Utility (Willys Jeep) İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES JUNKERS JU -87 - BOMBARDIMAN/SALDIRI UÇAĞI-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Junkers JU -87, Bombardıman / Saldırı Uçağı, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  CORGI FIGHTING MACHINES JUNKERS JU -87 - BOMBARDIMAN/SALDIRI UÇAĞI-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, Junkers JU -87, Bombardıman / Saldırı Uçağı, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES T34 TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, T34 Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  CORGI FIGHTING MACHINES T34 TANK-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, T34 Tank, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • CORGI FIGHTING MACHINES M8 GREYHOUND-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, M8 Greyhound, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  CORGI FIGHTING MACHINES M8 GREYHOUND-Corgi Marka Fighting Machines serisinden, M8 Greyhound, İkinci Dünya Savaşı koleksiyonundan, iyi durumda.

  TLSold
 • HONGWELL - KÜBELWAGEN ARABA-Hongwell marka, savaş arabaları serisinden askeri sağlık arabası, iyi durumda.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  HONGWELL - KÜBELWAGEN ARABA-Hongwell marka, savaş arabaları serisinden askeri sağlık arabası, iyi durumda.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE ŞALVARLI SET-Osmanlı Piyade 6 adet Şalvarlı Set, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE ŞALVARLI SET-Osmanlı Piyade 6 adet Şalvarlı Set, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER BALKAN SAVAŞLARI OSMANLI ORDUSU-Kurşun Asker Balkan Savaşları Osmanlı Ordusu, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, orijinal kutusunda, çok temiz durumda.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  KURŞUN ASKER BALKAN SAVAŞLARI OSMANLI ORDUSU-Kurşun Asker Balkan Savaşları Osmanlı Ordusu, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, orijinal kutusunda, çok temiz durumda.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE BAYRAKLI SET-Kurşun Asker Osmanlı Piyade Bayraklı Seti, 6 adet, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, kutusunda.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE BAYRAKLI SET-Kurşun Asker Osmanlı Piyade Bayraklı Seti, 6 adet, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, kutusunda.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER OSMANLI BAHRİYESİ SET-Kurşun Asker Osmanlı Bahriyesi Seti, 6 Adet, orijinal kutusunda, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, dizi:1, set:1.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  KURŞUN ASKER OSMANLI BAHRİYESİ SET-Kurşun Asker Osmanlı Bahriyesi Seti, 6 Adet, orijinal kutusunda, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, dizi:1, set:1.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE SET-Kurşun Asker Osmanlı Piyade Seti, 6 adet, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, orijinal kutusunda, dzi9, set:9.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  KURŞUN ASKER OSMANLI PİYADE SET-Kurşun Asker Osmanlı Piyade Seti, 6 adet, Galeri Alfa Kurşun Asker koleksiyonundan, çok temiz, orijinal kutusunda, dzi9, set:9.

  TLSold
 • FLASH GORDON ROKET, TENEKE ÖZEL KUTUSUNDA -Flash Gordon Teneke Roket, özel ktusunda, sertifikalı, koleksiyonluk harika oyuncak, çok temiz, 2004,

  Lot No: 39

  Lot: 39

  FLASH GORDON ROKET, TENEKE ÖZEL KUTUSUNDA -Flash Gordon Teneke Roket, özel ktusunda, sertifikalı, koleksiyonluk harika oyuncak, çok temiz, 2004,

  TLSold
 • TAHTA LOKOMOTİF-Eyüp Oyuncakları şeklinde, 1960 (?), tahtadan lokomotif, çok temiz durumda.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  TAHTA LOKOMOTİF-Eyüp Oyuncakları şeklinde, 1960 (?), tahtadan lokomotif, çok temiz durumda.

  TLSold
 • TAHTADAN ABAKÜSLÜ LOKOMOTİF-Tahtadan abaküslü Lokomotif, genel olarak iyi durumda, haliyle ufak tefek 2-3 yerinde kırılma veya çatlak olabilir, tekerlikleri ve abaküs yeri sağlamdır.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  TAHTADAN ABAKÜSLÜ LOKOMOTİF-Tahtadan abaküslü Lokomotif, genel olarak iyi durumda, haliyle ufak tefek 2-3 yerinde kırılma veya çatlak olabilir, tekerlikleri ve abaküs yeri sağlamdır.

  TLSold
 • KURMALI RUS YAPIMI UÇAK-Kurmalı Rus Yapımı Uçak, çalışır durumda, Sovyet Rus yapımı, temiz durumda.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  KURMALI RUS YAPIMI UÇAK-Kurmalı Rus Yapımı Uçak, çalışır durumda, Sovyet Rus yapımı, temiz durumda.

  TLSold
 • TAMIYA GERMAN SOLDIER WITH BICYCLE-TAMIYA marka, bisikletli Alman askeri, orijinal kutusunda, pedalın teki eksik, bisikletin arkasında eksik olabilir, haliyle.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  TAMIYA GERMAN SOLDIER WITH BICYCLE-TAMIYA marka, bisikletli Alman askeri, orijinal kutusunda, pedalın teki eksik, bisikletin arkasında eksik olabilir, haliyle.

  TLSold
 • TAMIYA WEHRMACHT MOUNTED INFANTRY SET-TAMIYA marka, yerde duran askerin tüfeğinin ucu noksan, onun dışında çok temiz, orijinal kutulu.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  TAMIYA WEHRMACHT MOUNTED INFANTRY SET-TAMIYA marka, yerde duran askerin tüfeğinin ucu noksan, onun dışında çok temiz, orijinal kutulu.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI ALMAN SUBAYI DEL PRADO-II. Dünya Savaşı Alman Afrika Kolordosu askeri (1942), Del Prado Koleksiyonundan, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI ALMAN SUBAYI DEL PRADO-II. Dünya Savaşı Alman Afrika Kolordosu askeri (1942), Del Prado Koleksiyonundan, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI KUBAN KAZAK ASKER RUSYA DEL PRADO-II. Dünya Savaşı Asker Kuban Kazak Rusya (1943), Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI KUBAN KAZAK ASKER RUSYA DEL PRADO-II. Dünya Savaşı Asker Kuban Kazak Rusya (1943), Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER AVUSTURYA HAFİF SÜVARİ TRAMPETÇİ DEL PRADO-Hafif Süvari Trampetçi, Avusturya, 1805, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  KURŞUN ASKER AVUSTURYA HAFİF SÜVARİ TRAMPETÇİ DEL PRADO-Hafif Süvari Trampetçi, Avusturya, 1805, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER İTALYA GRENADİYE KRALİYET MUHAFIZI DEL PRADO-İtalya Grenadiye Kraliyet Muhafızı, 1806, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  KURŞUN ASKER İTALYA GRENADİYE KRALİYET MUHAFIZI DEL PRADO-İtalya Grenadiye Kraliyet Muhafızı, 1806, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER CANKURTARAN KAZAK SUBAYI RUSYA DEL PRADO-Cankurtaran Kazak Subay, Rusya, 1812, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  KURŞUN ASKER CANKURTARAN KAZAK SUBAYI RUSYA DEL PRADO-Cankurtaran Kazak Subay, Rusya, 1812, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER ÖNCÜ İSKOÇ KRALİYET TÜFEKÇİSİ DEL PRADO-Öncü İskoç Kraliyet Tüfekçisi, 1815, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  KURŞUN ASKER ÖNCÜ İSKOÇ KRALİYET TÜFEKÇİSİ DEL PRADO-Öncü İskoç Kraliyet Tüfekçisi, 1815, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI KOMUTAN FAFL (RUSYA) FRANSA DEL PRADO-Komutan Fafl (Rusya), Fransa, 1943, II. Dünya Savaşı, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  KURŞUN ASKER II. DÜNYA SAVAŞI KOMUTAN FAFL (RUSYA) FRANSA DEL PRADO-Komutan Fafl (Rusya), Fransa, 1943, II. Dünya Savaşı, Del Prado Koleksiyon, çok temiz, Kurşun Asker, kalite garantili, el boyama, koleksiyon seri.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER YÜKSEK MIZRAKLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı Şövalye Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 2005, 13 cm, çok temiz.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  KURŞUN ASKER YÜKSEK MIZRAKLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı Şövalye Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 2005, 13 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER MIZRAKLI KALKANLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı, Kalkanlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 2008, 11 cm, çok temiz.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  KURŞUN ASKER MIZRAKLI KALKANLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı, Kalkanlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 2008, 11 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER GÜRZLÜ ŞÖVALYE VERONESE-Gürzlü Şövalye, Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  KURŞUN ASKER GÜRZLÜ ŞÖVALYE VERONESE-Gürzlü Şövalye, Kurşun Asker, Veronese koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER MIZRAKLI KALKANLI ROMA ASKERİ VERONESE-Mızraklı, Kalkanlı Roma Askeri, Kurşun Asker Veronese koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  KURŞUN ASKER MIZRAKLI KALKANLI ROMA ASKERİ VERONESE-Mızraklı, Kalkanlı Roma Askeri, Kurşun Asker Veronese koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER KRAL ARTHUR VERONESE-Kral Arthur, Kurşun Asker Veronese Koleksiyon, 2007, 10 cm, çok temiz.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  KURŞUN ASKER KRAL ARTHUR VERONESE-Kral Arthur, Kurşun Asker Veronese Koleksiyon, 2007, 10 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER KILIÇLI ŞÖVALYE VERONESE-Kılıçlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 10 cm, çok temiz.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  KURŞUN ASKER KILIÇLI ŞÖVALYE VERONESE-Kılıçlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 10 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER MIZRAKLI ZIRHLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı, Zırhlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 14 cm, çok temiz.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  KURŞUN ASKER MIZRAKLI ZIRHLI ŞÖVALYE VERONESE-Mızraklı, Zırhlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 14 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER BALTALI MIZRAKLI ŞÖVALYE VERONESE-Baltalı Mızraklı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 12,5 cm, çok temiz.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  KURŞUN ASKER BALTALI MIZRAKLI ŞÖVALYE VERONESE-Baltalı Mızraklı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 12,5 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER GÜRZLÜ KALKANLI ASKER VERONESE-Gürzlü, kalkanlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 11 cm, alta veronse yazan yer sökülmüş, onun dışında çoktemiz.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  KURŞUN ASKER GÜRZLÜ KALKANLI ASKER VERONESE-Gürzlü, kalkanlı Şövalye, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 11 cm, alta veronse yazan yer sökülmüş, onun dışında çoktemiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER KILIÇLI ASKER VERONESE-Kılıçlı Asker, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  KURŞUN ASKER KILIÇLI ASKER VERONESE-Kılıçlı Asker, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 11 cm, çok temiz.

  TLSold
 • KURŞUN ASKER WILLAM WALLACE VERONESE-Willam Wallace, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 10,5 cm, çok temiz.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  KURŞUN ASKER WILLAM WALLACE VERONESE-Willam Wallace, Kurşun Asker, Veronese Koleksiyon, 10,5 cm, çok temiz.

  TLSold
 • PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 1-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 1, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, tek parça eksik var, onun dışında çok temiz durumda.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 1-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 1, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, tek parça eksik var, onun dışında çok temiz durumda.

  TLSold
 • PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 2-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 2, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, tek parça eksik var, onun dışında çok temiz durumda.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 2-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 2, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, tek parça eksik var, onun dışında çok temiz durumda.

  TLSold
 • PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 3-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 3, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 3-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 3, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  TLSold
 • PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 4-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 4, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 4-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 4, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  TLSold
 • PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 5-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 5, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  PEMBE PANTER YAPBOZ (PUZZLE) 5-Pembe Panter Yapboz (Puzzle) 5, AltınKitaplar Yayınevi, 1975, eksiksiz, tam, çok temiz durumda.

  TLSold
 • OYUNCAK AHŞAP SANDALYE-Oyuncak Ahşap Sandalye, iyi durumda, 11 cm.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  OYUNCAK AHŞAP SANDALYE-Oyuncak Ahşap Sandalye, iyi durumda, 11 cm.

  TLSold
 • TAHTADAN FINDIKKIRAN KURŞUN ASKER FORMUNDA-Kurşun Asker formunda fındıkkıran, Alman yapımı tahta, birkaç yerinde ufak boya sökülmeler var onun dışında iyi durumda, 24 cm.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  TAHTADAN FINDIKKIRAN KURŞUN ASKER FORMUNDA-Kurşun Asker formunda fındıkkıran, Alman yapımı tahta, birkaç yerinde ufak boya sökülmeler var onun dışında iyi durumda, 24 cm.

  TLSold
 • TAHTA OYUCAK RENKLİ HALKALAR-Renkli tahta halkalar, tahtalar yerinden çıkmaz, el boyama, çok temiz, 12 cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  TAHTA OYUCAK RENKLİ HALKALAR-Renkli tahta halkalar, tahtalar yerinden çıkmaz, el boyama, çok temiz, 12 cm.

  TLSold
 • 4 ADET YUMUŞAK ANAHTARLIK VE FİGÜR-4 adet Yumoş Anahtarlık ve figür, bir tanesi Dr. Oertker marka oyuncak anahtarlık, biri Snoopy figürü Burger King ürünü, 2 ader kuş formunda bez ve yumuşak figür, 4'ü birlikte.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  4 ADET YUMUŞAK ANAHTARLIK VE FİGÜR-4 adet Yumoş Anahtarlık ve figür, bir tanesi Dr. Oertker marka oyuncak anahtarlık, biri Snoopy figürü Burger King ürünü, 2 ader kuş formunda bez ve yumuşak figür, 4'ü birlikte.

  TLSold
 • TENEKE KURMALI PAPAĞAN-Tenek Kurmalı Papağan, kurma mekanizması bozuk, kurma kolu eksik, oyuncak çok temiz durumda, 9 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  TENEKE KURMALI PAPAĞAN-Tenek Kurmalı Papağan, kurma mekanizması bozuk, kurma kolu eksik, oyuncak çok temiz durumda, 9 cm.

  TLSold
 • TENEKE KURMALI HOROZ-Tenek Kurmalı Horoz, kurma mekanizması bozuk, kurma kolu eksik, oyuncak çok temiz durumda, 11 cm.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  TENEKE KURMALI HOROZ-Tenek Kurmalı Horoz, kurma mekanizması bozuk, kurma kolu eksik, oyuncak çok temiz durumda, 11 cm.

  TLSold
 • KAYDIRMALI TAHTA RUS YAPIMI OYUNCAK-Kaydırabilir formda, tahta, Rusça yazılı, çok temiz oyuncak, 26 cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  KAYDIRMALI TAHTA RUS YAPIMI OYUNCAK-Kaydırabilir formda, tahta, Rusça yazılı, çok temiz oyuncak, 26 cm.

  TLSold
 • 4 ADET ÇEKME İPLİ TAHTA KUKLA/ OYUNCAK-Alt ipi çekilerek hareket ettirilen 4 adet kukla/oyuncak, hepsi tahta, el boyaması, bir tanesinin şapkası eksik, onun dışında çok iyi durumdalar her biri 11 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  4 ADET ÇEKME İPLİ TAHTA KUKLA/ OYUNCAK-Alt ipi çekilerek hareket ettirilen 4 adet kukla/oyuncak, hepsi tahta, el boyaması, bir tanesinin şapkası eksik, onun dışında çok iyi durumdalar her biri 11 cm.

  TLSold
 • ÇEKME İPLİ TAHTA KUKLA PALYAÇO-Alt ipi çekilerek hareket ettirilen kukla palyaço, el boyaması, 16 cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  ÇEKME İPLİ TAHTA KUKLA PALYAÇO-Alt ipi çekilerek hareket ettirilen kukla palyaço, el boyaması, 16 cm.

  TLSold
 • TAHTA MANTAR-Tahtadan Mantar formunda figür, eski, renkli, elle boyama, el yapımı, iyi durumda, 11 cm.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  TAHTA MANTAR-Tahtadan Mantar formunda figür, eski, renkli, elle boyama, el yapımı, iyi durumda, 11 cm.

  TLSold
 • TAHTA İPLİ LASTİKLİ BONCUKLU ESKİ FİGÜR-Tahta, el boyaması, el yapımı boncuklu, lastikli, ipli ,boyun kısmında çok az soyulma dışında iyi durumda, 9 cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  TAHTA İPLİ LASTİKLİ BONCUKLU ESKİ FİGÜR-Tahta, el boyaması, el yapımı boncuklu, lastikli, ipli ,boyun kısmında çok az soyulma dışında iyi durumda, 9 cm.

  TLSold
 • TAHTA EL YAPIMI KEDİ-Tahta, el yapımı, el boyaması kedi figürü, boncuklu, ipli, yan tarafında zamana bağlı çok az boyası sökülmüş, onun dışında iyi durumda, 9 cm.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  TAHTA EL YAPIMI KEDİ-Tahta, el yapımı, el boyaması kedi figürü, boncuklu, ipli, yan tarafında zamana bağlı çok az boyası sökülmüş, onun dışında iyi durumda, 9 cm.

  TLSold
 • TAHTA EL YAPIMI MANTAR FİGÜRÜ-Tahtdan el yapımı mantar şeklinde figür, kolları ve kafasında oynar ip ve boncuk varıdr, el boyaması, iyi durumda, 8 cm.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  TAHTA EL YAPIMI MANTAR FİGÜRÜ-Tahtdan el yapımı mantar şeklinde figür, kolları ve kafasında oynar ip ve boncuk varıdr, el boyaması, iyi durumda, 8 cm.

  TLSold
 • NAPOLYON DÖNEMİ TOPÇU TAKIMI KURŞUN ASKER TAKIM-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Topçu takımı, takımdır, 6 kurşun asker, biri ikili asker, bir adet de kurşundan topu mevcut, ayrıca eklediğimiz güzel saklama kutusunda, topun tekerleklerinde ufak bir tamir vardır, onun dışında temiz durumdalar

  Lot No: 81

  Lot: 81

  NAPOLYON DÖNEMİ TOPÇU TAKIMI KURŞUN ASKER TAKIM-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Topçu takımı, takımdır, 6 kurşun asker, biri ikili asker, bir adet de kurşundan topu mevcut, ayrıca eklediğimiz güzel saklama kutusunda, topun tekerleklerinde ufak bir tamir vardır, onun dışında temiz durumdalar

  TLSold
 • OSMANLI PİYADESİ YATAY TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi yatay tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  OSMANLI PİYADESİ YATAY TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi yatay tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • OSMANLI PİYADESİ BORAZANCI KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi Borazancı Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  OSMANLI PİYADESİ BORAZANCI KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi Borazancı Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • TÜRK KOMUTAN KURŞUN ASKER-Türk Komutan Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  TÜRK KOMUTAN KURŞUN ASKER-Türk Komutan Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • OSMANLI PİYADESİ TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  OSMANLI PİYADESİ TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • BALKAN SAVAŞLARI ORDUSU DİZ ÇÖKMÜŞ PİYADE KURŞUN ASKER-Balkan Savaşları Ordusu , diz çökmüş piyade, Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 4 cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  BALKAN SAVAŞLARI ORDUSU DİZ ÇÖKMÜŞ PİYADE KURŞUN ASKER-Balkan Savaşları Ordusu , diz çökmüş piyade, Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 4 cm.

  TLSold
 • OSMANLI PİYADESİ UZUN TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi uzun tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  OSMANLI PİYADESİ UZUN TÜFEKLİ KURŞUN ASKER-Osmanlı Piyadesi uzun tüfekli Kurşun Asker, Galeri Alfa, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • BOSTANCI TUĞLU FİGÜRÜ KURŞUN ASKER-Bostancı tuğlu figürü, Kurşun Asker, Galeri Alfa, tuğlu kısmı tamir görmüş, temiz, 11 cm.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  BOSTANCI TUĞLU FİGÜRÜ KURŞUN ASKER-Bostancı tuğlu figürü, Kurşun Asker, Galeri Alfa, tuğlu kısmı tamir görmüş, temiz, 11 cm.

  TLSold
 • I. DÜNYA SAVAŞI UHLAN KURŞUN ASKER-I. Dünya Savaşı Uhlan Kurşun Asker, , çok temiz, 8 cm.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  I. DÜNYA SAVAŞI UHLAN KURŞUN ASKER-I. Dünya Savaşı Uhlan Kurşun Asker, , çok temiz, 8 cm.

  TLSold
 • ALMAN EJDER HACHETTE KURŞUN ASKER-I. Dünya Savaşı Alman Ejder, Hachette, Kurşun Asker, 7 cm, çok temiz.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  ALMAN EJDER HACHETTE KURŞUN ASKER-I. Dünya Savaşı Alman Ejder, Hachette, Kurşun Asker, 7 cm, çok temiz.

  TLSold
 • BÜYÜK SAVAŞ TREUR FM FRANCAIS HACHETTE KOLEKSİYON KURŞUN ASKER-Büyük Savaş, Hachette Koleksiyon, Tireur FM Fr. 1917, Kurşun Asker, 7 cm, çok temiz.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  BÜYÜK SAVAŞ TREUR FM FRANCAIS HACHETTE KOLEKSİYON KURŞUN ASKER-Büyük Savaş, Hachette Koleksiyon, Tireur FM Fr. 1917, Kurşun Asker, 7 cm, çok temiz.

  TLSold
 • ALMIRALL PALOU MİĞFERLİ SİLAHLI KURŞUN ASKER-Almirall Palou, Kurşun Asker, Miğferli, silahlı, temiz, 7 cm.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  ALMIRALL PALOU MİĞFERLİ SİLAHLI KURŞUN ASKER-Almirall Palou, Kurşun Asker, Miğferli, silahlı, temiz, 7 cm.

  TLSold
 • KURŞUNLU ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Elinde kurşun tutan asker, Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 6 cm.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  KURŞUNLU ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Elinde kurşun tutan asker, Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 6 cm.

  TLSold
 • NAPOLYON ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 7 cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  NAPOLYON ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 7 cm.

  TLSold
 • NAPOLYON DÖNEMİ KILIÇLI ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 7 cm.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  NAPOLYON DÖNEMİ KILIÇLI ASKER BRITAIN KURŞUN ASKER-Napolyon dönemi Kurşun Asker, Britain koleksiyon, temiz durumda, 7 cm.

  TLSold
 • BRITAINS KOLEKSİYON KURŞUN ASKER-Britains koleksiyon Kurşun Asker, temiz durumda, 7 cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  BRITAINS KOLEKSİYON KURŞUN ASKER-Britains koleksiyon Kurşun Asker, temiz durumda, 7 cm.

  TLSold
 • YABANCI BİRLİK İSPANYA KURŞUN ASKER-Yabancı Birlik, İspanya, Kurşun Asker, 6 cm, temiz.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  YABANCI BİRLİK İSPANYA KURŞUN ASKER-Yabancı Birlik, İspanya, Kurşun Asker, 6 cm, temiz.

  TLSold
 • YABANCI BİRLİK FRANSA KURŞUN ASKER-Yabancı Birlik, Fransa, Kurşun Asker, 6 cm, temiz.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  YABANCI BİRLİK FRANSA KURŞUN ASKER-Yabancı Birlik, Fransa, Kurşun Asker, 6 cm, temiz.

  TLSold
 • KONDOR LEJYONU KURŞUN ASKER-Kondor Lejyonu, Panzermann, 1937, Kurşun Asker, 7 cm, burnun da çok hafif deforme olmuş, onun dışında çok temiz.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  KONDOR LEJYONU KURŞUN ASKER-Kondor Lejyonu, Panzermann, 1937, Kurşun Asker, 7 cm, burnun da çok hafif deforme olmuş, onun dışında çok temiz.

  TLSold
 • ÖZEL HAVA SERVİSİ İNGİLTERE KURŞUN ASKER-Özel Hava Servisi, İngilitere, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  ÖZEL HAVA SERVİSİ İNGİLTERE KURŞUN ASKER-Özel Hava Servisi, İngilitere, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • PARAŞÜTÇÜ AMERİKAN ASKERİ KURŞUN ASKER-Paraşütçü Amerikan Askeri, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  PARAŞÜTÇÜ AMERİKAN ASKERİ KURŞUN ASKER-Paraşütçü Amerikan Askeri, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • ALP İTALYA ASKERİ KURŞUN ASKER-Alp İtalya Askeri, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  ALP İTALYA ASKERİ KURŞUN ASKER-Alp İtalya Askeri, Kurşun Asker, 6 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • AVUSTURYA BAYRAKLI KURŞUN ASKER-Avusturya, bayraklı Kurşun Asker, 8 cm, temiz durumda.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  AVUSTURYA BAYRAKLI KURŞUN ASKER-Avusturya, bayraklı Kurşun Asker, 8 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • BALTALI KILIÇLI ŞÖVALYE KURŞUN ASKER-Baltalı Kılıçlı Şövalye, Kurşun Asker, 7 cm, temiz durumda.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  BALTALI KILIÇLI ŞÖVALYE KURŞUN ASKER-Baltalı Kılıçlı Şövalye, Kurşun Asker, 7 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • KALKANLI BALTALI KURŞUN ASKER-Kalkanlı, baltalı, Kurşun Asker, 7 cm, temiz durumda.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  KALKANLI BALTALI KURŞUN ASKER-Kalkanlı, baltalı, Kurşun Asker, 7 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • KILIÇLI BALTALI KALKANLI KURŞUN ASKER-Kılıçlı, baltalı, arkasında kalkanı olan Kurşun asker, 7 cm, temiz durumda.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  KILIÇLI BALTALI KALKANLI KURŞUN ASKER-Kılıçlı, baltalı, arkasında kalkanı olan Kurşun asker, 7 cm, temiz durumda.

  TLSold
 • PİYADE KIŞ ASKERİ KURŞUN ASKER-Piyade kış askeri, 1941-1942, Kurşun Asker, çok hafif birkaç yerinde soyulma var onun dıiında temiz durumda, 8 cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  PİYADE KIŞ ASKERİ KURŞUN ASKER-Piyade kış askeri, 1941-1942, Kurşun Asker, çok hafif birkaç yerinde soyulma var onun dıiında temiz durumda, 8 cm.

  TLSold
 • MÜSLÜMAN SALDIRI PİYADESİ KILIÇ KALKANLI KURŞUN ASKER-Müslüman Saldırı Piyade, kılıç kalkanlı, temiz durumda, 8 cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  MÜSLÜMAN SALDIRI PİYADESİ KILIÇ KALKANLI KURŞUN ASKER-Müslüman Saldırı Piyade, kılıç kalkanlı, temiz durumda, 8 cm.

  TLSold
 • İNGİLİZ KORUMA KURŞUN ASKER-İngiliz, koruma askeri, İngiliz yapımı, plastik fanusun içinde, temiz durumda, 7 cm.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  İNGİLİZ KORUMA KURŞUN ASKER-İngiliz, koruma askeri, İngiliz yapımı, plastik fanusun içinde, temiz durumda, 7 cm.

  TLSold
 • KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Kızılderili, baltalı, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 7 cm.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Kızılderili, baltalı, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 7 cm.

  TLSold
 • KIZILDERİLİ YAYLI BRITIANS KURŞUN ASKER-Kızılderili, yaylı, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 7 cm.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  KIZILDERİLİ YAYLI BRITIANS KURŞUN ASKER-Kızılderili, yaylı, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 7 cm.

  TLSold
 • ATLI TÜFEKLİ KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Atlı, tüfekli kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 11 cm.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  ATLI TÜFEKLİ KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Atlı, tüfekli kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 11 cm.

  TLSold
 • ATLI MIZRAKLI KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Atlı, mızraklı kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 10m cm.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  ATLI MIZRAKLI KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Atlı, mızraklı kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 10m cm.

  TLSold
 • ATLI BALTALI TÜFEKLİ KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Baltalı, atlı, tüfekli kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 11 cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  ATLI BALTALI TÜFEKLİ KIZILDERİLİ BRITIANS KURŞUN ASKER-Baltalı, atlı, tüfekli kızılderili, Biritains koleksiyonundan, plastiktir, çok temiz, 11 cm.

  TLSold
 • TÜFEKLİ NAZİ ASKERİ -Tüfekli, Nazi Askeri, plastik, çok temiz, dönem, 5 cm.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  TÜFEKLİ NAZİ ASKERİ -Tüfekli, Nazi Askeri, plastik, çok temiz, dönem, 5 cm.

  TLSold
 • BOMBALI TÜFEKLİ NAZİ ASKERİ-Bombalı, tüfekli Nazi Askeri, plastik, dönem, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  BOMBALI TÜFEKLİ NAZİ ASKERİ-Bombalı, tüfekli Nazi Askeri, plastik, dönem, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • SUBAY BRITIANS KURŞUN ASKER-Subay, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  SUBAY BRITIANS KURŞUN ASKER-Subay, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • TÜFEKLİ KURŞUN ASKER BRITAINS-Tüfekli Kurşun Asker, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  TÜFEKLİ KURŞUN ASKER BRITAINS-Tüfekli Kurşun Asker, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • TÜFEKLİ BOMBALI BRITAINS KURŞUN ASKER-Tüfekli, bombalı Kurşun Asker, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  TÜFEKLİ BOMBALI BRITAINS KURŞUN ASKER-Tüfekli, bombalı Kurşun Asker, Britians koleksiyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • TÜFEKLİ EL BOMBALI KURŞUN ASKER BRITIANS-Tüfekli, el bombalı Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  TÜFEKLİ EL BOMBALI KURŞUN ASKER BRITIANS-Tüfekli, el bombalı Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • SİLAHLI KURŞUN ASKER BRITIANS-Silahlı Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  SİLAHLI KURŞUN ASKER BRITIANS-Silahlı Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • TÜFEKLİ MİĞFERLİ KURŞUN ASKER BRITIANS-Tüfekli, miğferli Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  TÜFEKLİ MİĞFERLİ KURŞUN ASKER BRITIANS-Tüfekli, miğferli Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • UZUN TÜFEKLİ MİĞFERLİ KURŞUN ASKER BRITIANS-Uzun tüfekli, miğferli Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  UZUN TÜFEKLİ MİĞFERLİ KURŞUN ASKER BRITIANS-Uzun tüfekli, miğferli Kurşun Asker, Britians koleksşyon, plastik, 1971, çok temiz, 6 cm.

  TLSold
 • 3 ADET PLASTİK KOVBOY VE KIZILDERİLİ LOT KURŞUN ASKER-3 Adet dönemin plastik Kurşun Asker Lotu, iyi durumdalar, 6-7 cm.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  3 ADET PLASTİK KOVBOY VE KIZILDERİLİ LOT KURŞUN ASKER-3 Adet dönemin plastik Kurşun Asker Lotu, iyi durumdalar, 6-7 cm.

  TLSold
 • DÖNEMİN PLASTİK KURŞUN ASKER LOTU-14 Adet dönemin plastik Kurşun Askerlerinden, 7 tanesinin durma aparatı var, 7 tanesinin aparatı eksiktir, bazıların boyalarının bir kısmı çıkmış, haliyle, dönem oyuncağı

  Lot No: 125

  Lot: 125

  DÖNEMİN PLASTİK KURŞUN ASKER LOTU-14 Adet dönemin plastik Kurşun Askerlerinden, 7 tanesinin durma aparatı var, 7 tanesinin aparatı eksiktir, bazıların boyalarının bir kısmı çıkmış, haliyle, dönem oyuncağı

  TLSold
 • DÖNEMİN PLASTİK ASKER LOTU 2 ADET-Denemin plastik askerleri, 2 adet, bazı eksik yerleri vardır, 14 cm.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  DÖNEMİN PLASTİK ASKER LOTU 2 ADET-Denemin plastik askerleri, 2 adet, bazı eksik yerleri vardır, 14 cm.

  TLSold
 • DÖNEM TAHTA LASTİKLİ KÖPEK FİGÜRÜ-Tahtadan, lastikli, köpek figürü, temiz durumda, eski, el boyama ve el yapımı, 9 cm.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  DÖNEM TAHTA LASTİKLİ KÖPEK FİGÜRÜ-Tahtadan, lastikli, köpek figürü, temiz durumda, eski, el boyama ve el yapımı, 9 cm.

  TLSold
 • TAHTA ÇEKİLİR İPLİ KEDİ FİGÜRÜ-Tahtadan, çekilir ipli, temiz, 14 cm.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  TAHTA ÇEKİLİR İPLİ KEDİ FİGÜRÜ-Tahtadan, çekilir ipli, temiz, 14 cm.

  TLSold
 • ESKİ TAHTA FIRILDAK-Eski tahta fırıldak, el boyamalı, el yapımıi ip geçirme yeri vardır, 11 cm, iy durumda.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  ESKİ TAHTA FIRILDAK-Eski tahta fırıldak, el boyamalı, el yapımıi ip geçirme yeri vardır, 11 cm, iy durumda.

  TLSold
 • ZURG FİGÜR-Zurg figürü, Disney, McDonald's oyuncağı, 2000 yılı, iyi durumda.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  ZURG FİGÜR-Zurg figürü, Disney, McDonald's oyuncağı, 2000 yılı, iyi durumda.

  TLSold
 • OYUNCAK FİGÜR-Eski Oyuncak Figür, temiz durumda, 7 cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  OYUNCAK FİGÜR-Eski Oyuncak Figür, temiz durumda, 7 cm.

  TLSold
 • BAL KÜPÜ TENEKE KUTU-Bal Küpü marka teneke kutu, 2000'ler, iyi durumda.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  BAL KÜPÜ TENEKE KUTU-Bal Küpü marka teneke kutu, 2000'ler, iyi durumda.

  TLSold
 • TENEKE KURMALI HOROZ-Teneke, kurmalı horoz, kurma kolu eksik, mekanizması çalımıyor, onun dışında iyi durumda eski oyuncak, 10 cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  TENEKE KURMALI HOROZ-Teneke, kurmalı horoz, kurma kolu eksik, mekanizması çalımıyor, onun dışında iyi durumda eski oyuncak, 10 cm.

  TLSold
 • ESKİ TRONSFORMERS-Eski model dönüşebilen araba, robota dönüşüyor, iyi durumda, 10 cm.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  ESKİ TRONSFORMERS-Eski model dönüşebilen araba, robota dönüşüyor, iyi durumda, 10 cm.

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK COCA COLA PELUŞ AYICIK-Coca Cola Peluş Ayıcık, koleksiyonluk, iyi durumda, 17 cm.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  KOLEKSİYONLUK COCA COLA PELUŞ AYICIK-Coca Cola Peluş Ayıcık, koleksiyonluk, iyi durumda, 17 cm.

  TLSold
 • DEKORATİF YENİ YIL FİGÜRLERİ-Dekoratif yeni yıl figürleri, ahşap ve el işçiliği, metla kısımlar, lot halinde, 5 parça birlikte, etiketli ürün.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  DEKORATİF YENİ YIL FİGÜRLERİ-Dekoratif yeni yıl figürleri, ahşap ve el işçiliği, metla kısımlar, lot halinde, 5 parça birlikte, etiketli ürün.

  TLSold
 • PELUŞ FORMUNDA CADI-Peluş formunda Cadı, şapaksı eksiktir, 58 cm, iyi durumda.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  PELUŞ FORMUNDA CADI-Peluş formunda Cadı, şapaksı eksiktir, 58 cm, iyi durumda.

  TLSold
 • MİNİ KURBAĞA FİGÜR LOTU-2 adet mini kurbağa figürü, bir adet fanusunda, iyi durumdalar, birlikte, fanusun boyutu 6 cm.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  MİNİ KURBAĞA FİGÜR LOTU-2 adet mini kurbağa figürü, bir adet fanusunda, iyi durumdalar, birlikte, fanusun boyutu 6 cm.

  TLSold
 • MİNİ SNOPPY FİGÜRÜ-Mini Snoopy figürü, temiz durumda, plastik, 4 cm, iyi durumda.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  MİNİ SNOPPY FİGÜRÜ-Mini Snoopy figürü, temiz durumda, plastik, 4 cm, iyi durumda.

  TLSold
 • DOMUZ SESİ ÇIKARAN DOMUZ OYUNCAĞI-Bastırınca domuz sesi çıkarıyor, Domuz figürü, plastik, iyi durumda, 22 cm.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  DOMUZ SESİ ÇIKARAN DOMUZ OYUNCAĞI-Bastırınca domuz sesi çıkarıyor, Domuz figürü, plastik, iyi durumda, 22 cm.

  TLSold
 • MILITARY MODELLING 8 ADET DERGİ-Military Modelling 8 adet dergi, 1995-1996-1997 yılalrı, iyi durumdalar, İngilizce

  Lot No: 141

  Lot: 141

  MILITARY MODELLING 8 ADET DERGİ-Military Modelling 8 adet dergi, 1995-1996-1997 yılalrı, iyi durumdalar, İngilizce

  TLSold
 • 6 ADET BONHAMS OYUCAK MÜZAYEDE KATALOĞU-6 Adet Bonhems Oyuncak Müzayede Kataloğu, 1993 - 1994, iyi durumdalar, İngilizce.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  6 ADET BONHAMS OYUCAK MÜZAYEDE KATALOĞU-6 Adet Bonhems Oyuncak Müzayede Kataloğu, 1993 - 1994, iyi durumdalar, İngilizce.

  TLSold
 • 6 ADET TOY COLLECTOR AND PRICE GUIDE DERGİSİ-Toy Collector and Price Guide dergisi 6 adet birlikte, 1995-1996, iyi durumdalar, İngilizce

  Lot No: 143

  Lot: 143

  6 ADET TOY COLLECTOR AND PRICE GUIDE DERGİSİ-Toy Collector and Price Guide dergisi 6 adet birlikte, 1995-1996, iyi durumdalar, İngilizce

  TLSold
 • SOTHEBY'S OYUNCAK, BEBEK, AYICIK VE ANİMASYON MÜZAYEDE KATALOĞU 5 ADET-Sotheby's Müzayede Katalogları 5 adet, Oyuncaklar, ayıcıklar, bebekler, trenler ve animasyon müzayede katalogları, 1992-1993-1994, iyi durumdalar, İngilizce.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  SOTHEBY'S OYUNCAK, BEBEK, AYICIK VE ANİMASYON MÜZAYEDE KATALOĞU 5 ADET-Sotheby's Müzayede Katalogları 5 adet, Oyuncaklar, ayıcıklar, bebekler, trenler ve animasyon müzayede katalogları, 1992-1993-1994, iyi durumdalar, İngilizce.

  TLSold
 • ALTE REKLAME 7 ADET MÜZAYEDE KATALOĞU-Alte Reklame Müzayede Kataloğu 7 adet, 1997-1998-1999 ve 2000 yıllarına ait, Reklamlar, Oyuncaklar, Antikalar ile ilgili Müzayede Katalogları, iyi durumdalar, Almanca.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  ALTE REKLAME 7 ADET MÜZAYEDE KATALOĞU-Alte Reklame Müzayede Kataloğu 7 adet, 1997-1998-1999 ve 2000 yıllarına ait, Reklamlar, Oyuncaklar, Antikalar ile ilgili Müzayede Katalogları, iyi durumdalar, Almanca.

  TLSold
 • DOROTHEUM 18 ADET MÜZAYEDE KATALOĞU-Doretheum 18 adet müzayede kataloğu, trenler, reklamlar, oyuncaklar, bebekler, ayıcıklar… v.s.,1995-1996-1997, iyi durumdalar, Almanca.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  DOROTHEUM 18 ADET MÜZAYEDE KATALOĞU-Doretheum 18 adet müzayede kataloğu, trenler, reklamlar, oyuncaklar, bebekler, ayıcıklar… v.s.,1995-1996-1997, iyi durumdalar, Almanca.

  TLSold
 • TOY SHOP 19 ADET DERGİ-The Toy Collector's Marketplace Toy Shop 19 adet Dergi, 1996-1998, iyi durumdalar, İngilizce.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  TOY SHOP 19 ADET DERGİ-The Toy Collector's Marketplace Toy Shop 19 adet Dergi, 1996-1998, iyi durumdalar, İngilizce.

  TLSold
 • ESKİ OYUNCAK TENEKE TAHTA MIZIKA-Eski oyuncak mızıka, teneke ve tahta, iyi durumda.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  ESKİ OYUNCAK TENEKE TAHTA MIZIKA-Eski oyuncak mızıka, teneke ve tahta, iyi durumda.

  TLSold
 • PİRİNÇ KAFES-Tamamı pirinçten yapılmış kuş kafesi, içerisinde sallanan kuşu içerisinde, açılır kapısı vardır, temiz durumda

  Lot No: 149

  Lot: 149

  PİRİNÇ KAFES-Tamamı pirinçten yapılmış kuş kafesi, içerisinde sallanan kuşu içerisinde, açılır kapısı vardır, temiz durumda

  TLSold
 • ESKİ TAHTA ABAKÜS-Tahtadan eski abaküs, tahta boncuklu, demir çubuklu, tahtadan yapılmış abaküs, Rus yapımı.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  ESKİ TAHTA ABAKÜS-Tahtadan eski abaküs, tahta boncuklu, demir çubuklu, tahtadan yapılmış abaküs, Rus yapımı.

  TLSold